Goto http://www.stucuk.netGoto http://www.atlanticaonlinewiki.comGoto http://www.game-requirements.com

OWAR Centrum/cs

From Original War Support Wiki

Jump to: navigation, search
OWAR Centrum Website

Contents

O fansite

OWAR Centrum je největší česká fansite o hře Original War. Naleznete zde povídky od fanoušků a rozsáhlou diskusi. Nyní je OWAR Centrum také v angličtině.

OW Stránky od MYdli

Historie

Práce začaly zhruba na začátku července 2006 kdy na OWAR Centru začal pracovat Minatory. Tehdy s velice jednoduchým redakčním systémem a pouze malou dávkou obsahu na webu. Postupně doplňoval více informací, ale práce se zastavili na květen 2006 jelikož redakční systém, který byl pro web vytvořen nefungoval u hostitele. Na září se Minatory seznámil s Achsem, který mu poté začal pomáhat se stavbou webu a velice vyspělého redakčního systému. Stránky byly spuštěny na říjen 2006. Od jejich spuštění se převelice změnily. Byla přidána možnost přihlásit se se stejným účtem jaký měl uživatel na fórech sféra software. Posléze podpora Avatarů, možnost psát povídky, dohadovat si utkání, registrovat klany a také vlastní fórum vytvořené pouze pro OWAR Centrum. Je třeba se také zmínit o Mydlovi, který se postaral o hosting celých stránek.

Nyní je již v provozu druhá verze stránek, která umožňuje vícejazyčnou koncepci. Zatím jsou stránky jen v angličtině. Dále je možnost si nastavit design který vám vyhovuje. Kromě starého designu je k dispozici i velmi kvalitní nový design od Minatoryho a také od BlackEagla.

Ale i MYdla měl před tím své plány, které však bohužel ztroskotaly. Nicméně sluší se dodat jemu a jeho bratrovi k práci čest a obrázek. Stránky jsou stále aktivní na adrese ow.sfera-software.net. Obrázek je přiložen také.

OWAR Centrum ve vývoji v červenci 2006

Autoři

OWAR Centrum vytvořili

Minatory
Achse

Odkazy

OWAR Centre Image:flag_cs.jpg
OWAR Centre Forum Image:flag_cs.jpg

Personal tools
Clanbase
This is a cached copy of the requested page, and may not be up to date.

Sorry! This site is experiencing technical difficulties.
Try waiting a few minutes and reloading.

(Cannot contact the database server: MySQL functions missing, have you compiled PHP with the --with-mysql option? )


You can try searching via Google in the meantime.
Note that their indexes of our content may be out of date.