Goto http://www.stucuk.netGoto http://www.atlanticaonlinewiki.comGoto http://www.game-requirements.com

Devmode/pl

From Original War Support Wiki

Jump to: navigation, search

Tutorials -> Devmode

Contents

Wprowadzenie

Dev mode (tryb dewelopera) umożliwia modyfikowanie kolorów używanych w interfejsach Alien, American, Russian i Arabian oraz zmienianie czcionek, używanych w grze. Zwróć uwagę, iż w wersjach 1.07 i niższych tło okien poniżej jest czarne, oznaczając iż przyciski interfejsu "Alien" będą wygląć jakby nie zawierały tekstu (jako iż tekst jest również czarny). Zobacz Parametry, aby zobaczyć pełną listę parametrów (wraz z opisem jak ich używać) kompatybilnych z Original War.

Uwaga: przed używaniem trybu Dev mode, powinieneś mieć uruchomioną modyfikację. W przypadku uruchomienia trybu dewelopera normalnie, mogą wystąpić błędy.

Uruchamianie

"owar.exe" Devmode

Okno wyboru intefejsu

Okno wyboru interfejsu

Naciśnięcie CTRL+F5 podczas gdy aktywny jest tryb dewelopera otworzy okno wyboru zmienianego interfejsu. Wybór innego interfejsu zmieni jedynie kolor tekstu i czcionek do tego, w wybranym interfejsie.

Okno wyboru kolorów interfejsu

Okno wyboru kolorów interfejsu

Naciśnięcie CTRL+F8 podczas gdy aktywny jest tryb dewelopera otworzy okno, które umożliwia zmianę kolorów i czcionek obecnego interfejsu (naciśnij CTRL+F5, aby zobaczyć obecnie modyfikowany interfejs). Zaznaczenie pola Preview (Podgląd) sprawi, iż zmiany przez ciebie dokonane będą widoczne. Kwadraty przy rogach okna umożliwiają jego przesuwanie, umożliwiając obserwację dokonanych zmian za oknem.

Uwaga: w folderze Interface modyfikacji powinien znajdować się plik UIColors.txt, który można wypakować z pliku Data1 używając programu PakView.

Personal tools
Clanbase